Paznokcie hybrydowe – co warto o nich wiedzieć?

Zadbane paznokcie bardzo dobrze świadczą o każdym z nas. Niezależnie od płci, osoba, która ma odpowiednio wykonany manicure i pedicure, jest kojarzona z elegancją oraz dobrym gustem. W związku z tym warto zadbać o właściwą pielęgnację paznokci i regularnie korzystać z usług specjalistów.

Idealne paznokcie na każdą okazję

Obecnie znaczną popularnością cieszą się hybrydy Wrocław. Manicure hybrydowy jest dużo bardziej wytrzymały niż klasycznie polakierowane paznokcie. Ponadto kolory są intensywniejsze, a wierzchnia warstwa nie ulega zarysowaniom i odpryskiwaniu. Dzięki hybrydom paznokcie pozostają bez zarzutu przez około 2 – 3 tygodnie. Dużą zaletą nowoczesnego manicuru jest fakt, że nie trzeba czekać na to, aż paznokcie wyschną. Lakier jest utwardzany w lampie LED lub UV i nie musimy się obawiać, że zniszczy się zaraz po nałożeniu.

Stylowy i wytrzymały manicure

Hybrydy można zrobić w domowym zaciszu, jednak pamiętajmy, że stanowią one dużą ingerencję w płytkę paznokciową. W związku z tym, aby uniknąć niepotrzebnych uszkodzeń warto udać się do profesjonalisty. Manicure wykonany w salonie kosmetycznym np. Easy Nails Wrocławiu z pewnością będzie zgodny z najnowszymi trendami, a przy tym nie zniszczy płytki i będzie wyglądał idealnie przez kilka tygodni. Obecnie istnieje mnóstwo możliwości zdobienia paznokci hybrydowych. Warto tutaj zwrócić uwagę na motywy zwierzęce, kocie oko oraz metaliczną poświatę.

Comments are closed.