Co warto wiedzieć o manicure japoński w Warszawie?

Manicure to zabieg bardzo popularny i ceniony. Pozwala on na zachowanie ładnego wyglądu paznokci. Ma także ogromne znaczenie regeneracyjne dla płytki paznokciowej, zwłaszcza jeżeli podczas wykonywania zabiegu stosowane są specjalistyczne odżywki. Manicure może mieć bardzo wiele odsłon, ale w ostatnich latach ogromnie na popularności zyskuje manicure japoński.

Manicure japoński – co to takiego?

Manicure japoński jest to zabieg którego celem jest przede wszystkim regeneracja płytki paznokcia, a także nadanie jej estetycznego wyglądu. Zabieg ten znacznie różni się od manicure wykonywanego w sposób tradycyjny. Wykorzystuje się do niego specjalistyczną pastę bogatą w witaminy i minerały a także specjalny puder. Obydwa składniki wciera się w odczyszczoną wcześniej płytkę paznokcia. Należy pamiętać o energicznych ruchach podczas wcierania – zagwarantuje to optymalne wchłanianie się w paznokcie składników odżywczych.

Wybór odpowiedniego gabinetu kosmetycznego

Manicure japoński w Warszawie najlepiej jest wykonywać w wyspecjalizowanym gabinecie kosmetycznym, który cieszy się dobrą opinią wśród klientek. Aby prawidłowo wykonać cały zabieg należy posiadać bowiem odpowiednie doświadczenie jak również właściwe przeszkolenie. Manicure japoński przynosi dobre efekty – płytka paznokcia staje się mocniejsza, a paznokcie rzadziej się łamią. Dla wzmocnienia efektu warto powtarzać zabieg średnio co trzy miesiące.

Comments are closed.