Czym jest manicure japoński?

Ostatnio coraz częściej w salonach kosmetycznych i wśród blogerek w internecie słyszy się o manicurze japońskim. Co to jest za zabieg? Jak się go wykonuje? Ile kosztuje w profesjonalnym salonie? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem.

panokcie

Prosto z Japonii

  • Manicure japoński to zabieg, który uwielbiany jest i często stosowany przez same Japonki. Polega on na zaaplikowaniu na płytkę paznokcia pasty witaminowej oraz sporej warstwy pudru. W efekcie uzyskujemy zdrowe, odżywione i błyszcząca paznokcie.

Dla kogo zabieg?

  • Manicure japoński Wrocław polecany jest przede wszystkim paniom, które borykają się z różnymi problemami z paznokciami (jak np. łamliwość, rozdwajanie, przebarwienia, osłabienie płytki itp.) Manicure japoński polecany jest również paniom, które długo korzystały z manicure hybrydowego i chcą odżywić i wzmocnić swoją płytkę. Co ważne, bezpośrednio po takim zabiegu, kosmetyczki nie polecają wykonania manicure hybrydowego.

Koszt

  • Ceny manicure japoński Wrocław wahają się od ok. 50- 60 zł. Zabieg trwa około 40 – 60 minut. Panie, które choć raz z niego skorzystały, doceniły paznokcie po jego wykonaniu, które były błyszczące, świeże i niezwykle odżywione.

Manicure japoński we Wrocławiu można wykonać w niektórych profesjonalnych salonach np. takich jak EasyNails. Warto zapytać o nie kosmetyczkę, gdyż jest to kuracja, która w zaledwie chwilę niesamowicie zadba o zniszczoną płytkę. Warto taki zabieg powtarzać raz w miesiącu.

Comments are closed.