Jak przeprowadza się manicure SPA?

Każda kobieta pragnie mieć zadbane paznokcie i dłonie. Dłonie są bowiem często wizytówką człowieka. Dlatego tak ważne jest, aby właściwie dbać o skórę dłoni. I dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Nie może zatem dziwić, że wizyty w gabinetach kosmetycznych stają się coraz popularniejsze. Także wśród panów.

Zabiegi kosmetyczne

Jednym z popularnych zabiegów kosmetycznych, z którego korzystają zarówno panie, jak i panowie, jest manicure SPA. Jest to kompleksowy zabieg, którego celem jest regeneracja paznokci oraz skóry dłoni. Dzięki niemu dłonie wyglądają na zdecydowanie zdrowsze.

manicure spa

Przebieg zabiegu

Na początku przeprowadzany jest peeling na dłoniach. Jego celem jest usunięcie obumarłego naskórka. Peeling dodatkowo skutecznie nawilży i odświeży skórę dłoni. Następnie na dłonie nakładana jest odżywcza maseczka. W swoim składzie ma witaminy oraz minerały. Oprócz dłoni zabiegowi poddawane są oczywiście także paznokcie. Przede wszystkim usuwane są skórki. Regeneracji poddawana jest płytka paznokci. Na koniec paznokcie malowane są wybranym lakierem.

Kto powinien skorzystać?

Zabieg manicure SPA >tu sprawdzisz ofertę< przeznaczony jest niemal dla każdego. Zarówno paniom, jak i panom. Warto jest z niego skorzystać zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy skóra dłoni staje się sucha. Zabieg może być także rozszerzony o manicure japoński. Jest to opcja zwłaszcza dla tych osób, które mają słabe paznokcie i które dość często się łamią.

Comments are closed.