Pedicure SPA- aby zrelaksować stopy i ciało

Relaksujący pedicure spa to dzisiaj jedna z najczęściej wybieranych usług kosmetycznych. Korzystają z niej zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Czym więc różni się pedicure spa od tradycyjnej formy zabiegu?

Każdy z nas kojarzy kąpiel z odprężającym momentem naszego dnia, podobnie zadziała na nas pedicure spa, z tą tylko różnicą, że w tym przypadku kąpieli poddaje się jedynie nasze stopy. Pamiętajmy, że to nasze stopy są narażone na największy ucisk oraz zmęczenie, skutkiem całodniowego wysiłku. Odprężenie tej części ciała wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie, mamy więc duże szanse na rozładowanie napięcia, które towarzyszyło nam przez ostatnie dni.

Jak wygląda pedicure spa

Usługa kosmetyczna pedicure spa w salonie Easynails.pl różni się od swojej klasycznej wersji tym wspaniałym dodatkiem, jakim jest uprzednia kąpiel stóp. Następnie kosmetyczka wykonuje peeling cukrowy i opracowuje stopy frezarką, co jest standardowym zabiegiem przy pedicure klasycznym. Podobnie dzieje się z opracowaniem paznokci i wycinaniem skórek. Po tych czynnościach następuje kolejny etap, mający na celu jeszcze silniejszą relaksację, czyli odprężający masaż stóp. Taki masaż przynosi ukojenie zmęczonym i obolałym stopom. Całość zabiegu kończą czynności nawilżające skórę stóp za pomocą nakładania odpowiednich kremów. 

Wyjątkowe działanie pedicure spa

Spróbuj zaoszczędzić swoich sił dla siebie oraz bliskich ci osób. Odpręż się, stosując zabieg relaksujący stopy- pedicure spa. 

Comments are closed.