Czym są paznokcie hybrydowe i dlaczego są tak popularne

Pięknie zadbane stopy oraz paznokcie to wizytówka każdej kobiety, dlatego każda z pań powinna włożyć sporo wysiłku w to, aby zawsze prezentowały się one nienagannie. Oczywiście częścią odpowiedniej pielęgnacji, jak najbardziej jest perfekcyjnie wykonany pedicure, o który zawsze należy zadbać w pierwszej kolejności.

Dlaczego warto wybrać paznokcie hybrydowe i w czym są one lepsze od tradycyjnych paznokci?

stopy

Z całą pewnością tym, co najbardziej różni lakiery hybrydowe od tradycyjnego, jest ich trwałość. Lakiery hybrydowe z powodzeniem mogą utrzymać się na paznokciach nawet przez okres dwóch lub trzech tygodni, co jest okresem znacznie dłuższym niżeli w przypadku zwykłych lakierów do paznokci.
Hybryda jest także bardzo odporna na zarysowania, odpryski oraz zmywanie się. Praktycznie niemożliwe jest, aby z prawidłowo nałożonym lakierem hybrydowym cokolwiek się stało. Dodatkowym plusem jest fakt, że hybrydy można wykonywać, zarówno w domu, jak i w salonie kosmetycznym.

Gdzie w Warszawie warto wykonać pedicure hybrydowy?

Wszystko zależne jest od umiejętności, ponieważ tego typu manicure wykonać można w domu, jak i w salonie. Odpowiedni salon można znaleźć, wpisując w internet frazy typu hybrydy Warszawa Centrum, albo pedicure hybrydowy w Warszawie Centrum. Warto sugerować się opiniami klientek i wybierać jedynie sprawdzone i szeroko polecane salony kosmetyczne, zajmujące się wykonywaniem hybryd.

Comments are closed.